Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční besídka 20.12. 2014

14. 12. 2014

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi, 

Rok se s rokem sešel, a třebaže někteří z Vás ještě nestačili vystřízlivět, vězte, že je před námi další ročník Řeporyjské vánoční besídky. Je tedy opět načase obléci svetry se sobem od babiček, narazit červené čepičky, vyzbrojit se sváteční náladou, naplánovat si druhý den volno a pro jistotu se rozloučit se všemi blízkými.

Ačkoliv je Řeporyjská vánoční besídka záležitostí letitou a tradiční, letošní ročník bude v mnoha ohledech revolučním. Těšit se můžete hned na několik novinek:

Termín: V posledních letech se nám tady rozmohl takový nešvar: Vzhledem k pevnému datu 22. 12. besídka leckdy vycházela na všední den a spousta z vás kvůli pracovním povinnostem brzy utíkala domů. Letos jsme tedy termín po letech posunuli, a to na sobotu 20. 12. Druhý den tak všichni budeme mít dostatek času na proklínání včerejška, rehabilitaci jater a přesvědčování se, že už nikdy nebudeme pít. Do Štědrého dne by měla vystřízlivět minimálně většina z nás. 

Místo: Z důvodu kapacity, lepšího zázemí, prostoru pro tanečky a prostě snahy posunout besídku zase o stupínek výš, jsme se rozhodli, jak už mnozí z vás vědí, přesunout besídku z Hospody na hřišti do řeporyjské sokolovny. Kvůli nájmu bude vstupné činit 100 korun. Věřte, že kdyby to nebylo nutné, vstupné bychom nevybírali. A nebojte, za vybrané peníze si golfové hřiště na Bahamách rozhodně nekoupíme. Lístky můžete pořídit přímo na místě, nebo u mě. 

Kapela: Díky přesunu do sokolovny budeme mít možnost poslouchat živou kapelu a protancovat střevíčky přímo pod pódiem. V posledních dnech jsme společně s kolegy pořádali výběrové řízení. Zájem byl opravdu veliký. Do širšího finále se probojovalo široké spektrum muzikantů, jen tak namátkou: Eminem, Sepultura, Spy Girls, DJ Bobo či Eva a Vašek. Nakonec jsme ale vybrali neznámou provinční kapelu, jejíž název není potřeba uvádět, jelikož ho stejně nikdo z vás v životě neslyšel.

Pivo: Ano, vím, že ho nikdo z nás příliš nepije, ale kdyby přeci jen někoho náhle přepadla chuť – točit se bude pivo přímo z tanku. Pípa bude vyvedena ze spodní hospody přímo na parket, takže pro ty, které by snad přestala bavit sodovka, horká čokoláda a čaj – stavte se v pravém horním rohu sokolovny.

Bar: Přímo v sokolovně bude i velký barový pult. To pro ty, kteří by v pozdních hodinách nevěděli, kam složit těžkou hlavu. Kromě toho bude ale samozřejmě sloužit i k vydávání nápojů, proudem bude téct rum, vodka, zelená, morgan, whiskey, víno i šampus. Kdybychom se někomu z vás netrefili do vkusu, dejte vědět, klidně nachystáme i něco dalšího.

Tombola: Ta už je tradiční. Jenže tak bohatou, jako bude letos, ještě svět neviděl... :-)

Těšíme se na Vás!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář